عطر جدید

si

نمیدانم شما هم  یک دوست ِ خیلی خوب مثل من دارید که تا بحال او را از نزدیک ندیده باشید؟ یا مثلا دوست صمیمی دارید که از خودتان کوچکتر باشد ولی با او احساس نزدیک و خوبی داشته باشید؟ اصلا تا بحال دوستی داشته اید که حتی یکبار همدیگر را از نزدیک ندیده باشید ولی آنقدر اشتراکات با هم داشته باشید که گاهی برای خودتان هم شگفت انگیز باشد؟

من همچه دوستی دارم. پنج سالِ نامحسوس با هم تفاوت سنی داریم. یک عالمه شباهت در علائق و سلائق مان یافته ایم که گاهی بدون اینکه به همدیگر اطلاع دهیم، میتوانیم حدس بزنیم با هم مشترک هستیم.

چند وقت پیش برایم عکس عطر جدیدش فرستاد و گفت:« من از بوش خیلی خوشم میاد. شاید تو هم خوشت بیاد.» من هم عطرم قطره های آخرِ عمرش بود. تصمیم گرفتم همین عطر پیشنهادیِ فاطمه سادات را بخرم. حتی نرفتم بویش را تست کنم که مطمئنم شوم خوشم می آید یا نه. یعنی احتیاجی نبود. آنقدر شباهت و اشتراک سلیقه ای بین ما دو نفر بوده و است که نیازی برای این کار ندیدم. از پدرم خواستم تا برایم تهیه کند.

دیشب پدر با عطر Si آمد. یک عطر فوق العاده خوشبو و دوست داشتنی. از اینکه به پیشنهاد ِ فاطمه سادات اعتماد کردم، خیلی خوشحالم.

مرسی فاطمه سادات :*

6 دیدگاه برای «عطر جدید»

 • جمعه , ۸ آذر , ۱۳۹۲ در t ۳:۰۱ بعد از ظهر
  Permalink

  واااااو عاشقتم الهامِ نازِ مهربون :*
  داشتن دوستی که این همه علاقه مشترک دارید ُ با کشف علاقه تازه بازم ذوق میکنی خیلی حسِ خوب ُ نعمتیِ، خوشحالم که تو رو دارم.
  این که ا رنگُ انیمیشنُ مکان های دیدنی و کلی چیزهای دیگه برای هم بگیم ُ کیف کنیم.
  ذوق هم کردم تو این وبلاگ دوست داشتنی من هستم تو پستت :دی
  بعد تر اینکه مرسی از اعتمادت که بدون اینکه عطرش رو حس کنی خریدیش و خوشحاااالم که خوشت اومده .
  مبارکت باشه :**

 • جمعه , ۸ آذر , ۱۳۹۲ در t ۳:۰۶ بعد از ظهر
  Permalink

  ذوق میکنیم * :دى

 • جمعه , ۸ آذر , ۱۳۹۲ در t ۸:۰۴ بعد از ظهر
  Permalink

  فدای تو دوست گلم :****
  اصلا همون لحظه کشف یک اشتراک و شباهت جدید فوق العاده س :))

 • دوشنبه , ۱۸ آذر , ۱۳۹۲ در t ۸:۱۹ بعد از ظهر
  Permalink

  مبارک باشه
  خواستم بگم که من دقیقا یک دوست خیلی خوب مثل شما دارم که تا به حال او را از نزدیک ندیدم.:) اتفاقن این دوستی و این دوست خیلی هم شگفت انگیز اند .

 • سه شنبه , ۱۹ آذر , ۱۳۹۲ در t ۱۰:۰۶ قبل از ظهر
  Permalink

  ممنون.
  چ خوب :)

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.