و همچنان کادوی تولد…

بسم الله النور
Birthday Gift ElhamFB WWW.ElhamBanoo.Com- (2)
بیشتر از یک ماه از تولد ۲۷ سالگی گذشته، و من همچنان کادوی تولد دریافت میکنم ^_^

.
.
از لحاظ دریافت هدیه، ۲۷ سالگی یکی از پربارترین تولدها بوده است :)) . اصلا کادوی تولد از جانب عزیزان، چیز دیگری است. مخصوصا وقتی از طرفِ خواهر بزرگه از آن سر دنیا باشد. جدای از هدیه های رنگارنگ و مورد پسندِ من، همینکه یکی از عزیزترین کَسَم به یادم بوده و نخواسته تولدم فقط با یک تبریک تلفنی مبارک شود، برایم خیلی ارزش دارد.

مجموعه کتابهای Tone Finnanger که طریقه ساخت عروسک های تیلدا و چیزهای دوست داشتنی دیگر آموزش داده، بیشتر از هر چیزی ذوق زده ام کرد. باید فرصتی پیدا کنم تا مثل سابق بساط خیاطی ام را راه بیاندازم و مشغول دوخت و دوز شوم و دست سازهای تازه بیافرینم. حتما هر کدام که امتحان کردم و خوب یادگرفتم، آموزشش را در وبلاگم قرار خواهم داد. فعلا باید به دنبال فرصت مناسب باشم.

خواهربزرگه ۱۰ سال از من بزرگتر است و من به یاد دارم تا قبل از ازدواجش، همیشه باید دستهایش را میگرفتم تا خوابم میبرد. دلم برای دیدنش خیلی تنگ شده هر چند هر روز صدای هم را میشنویم (با تشکر از واتساپ) و عکس هم را میبینیم اما بودن در کنارش چیز دیگری است.

Birthday gift ElhamFB WWW.ElhamBanoo.Com-

پی نوشت:
چرا ادارات پست اینقدر بدقول شده اند؟ پول بیشتری میگیرند و قول و اطمینان صد در صدی میدهند که بسته تان ۴ الی ۵ روز دیگر به دست صاحبش میرسد، ولی بعد از ۱۰-۲۰ روز گیرنده دریافت میکند!
در همه کشورها به همین صورت است مثل اینکه

.
.

مطالب مرتبط:

عروسک تیلدا
تولد بیست و هفت سالگی

عطر بهار نارنج