راز هستی

بسم الله النور
یک پیشنهاد برای ایام فاطمیه

.
.

پیشنهاد میکنم در این ایام فاطمیه، یکبار به سخنرانی آقای رائفی پور با عنوان «راز هستی» گوش بدهید. مطمئن باشید ضرر نمیکنید و دیدتان نسبت به دنیا و زندگی و هدف خلقت بازتر میشود. من شخصا بعد از شنیدن این سخنرانی، هدف و برنامه ی زندگی ام باثبات تر و مشخص تر شد و راهی که بوسیله آن جلوی راهم قرار داده شد، کمک میکند تا خودم را با الگوهای مطرح شده بسنجم و هر روز بیشتر و بیشتر خودم را بالا بکشم تا جایی که هر انسان باید برسد، برسم (ان شاءالله).

شاید از آن دسته از آدم ها باشید که صاحب فکر و محقق بودن را فقط مرتبط به دارندگان مدارک عالیه دانشگاهی بدانید و بیشتر از اینکه توجه کنید چه چیزی گفته میشود، به دنبال این باشید که چه کسی میگوید. اینبار این طرز فکر را کنار بگذارید و فقط گوش دهید که چه چیزی گفته میشود. در این سخنرانی به اندازه کافی منبع ، مدرک و سند نیز آورده شده است. به جای نکته سنجی و دنبال ایراد گشتن، روی نتیجه ی آن فکر کنید. فراموش نکنید وقتی کسی شدیدا مورد انتقاد قرار میگیرد و عده ای به هر طریقی میخواهند او را بکوبند – علی الخصوص دشمنان اسلام- این احتمال را باید داد که حتما راه درستی انتخاب کرده و تیرش به هدف نشسته است.

من آقای رائفی پور را نمیشناسم و هیچ چیزی درباره سابقه تحصیلی یا زندگی وی نمیدانم. علاقه مند به دانستن آن نیز نیستم چون نفع یا ضرری برای زندگی ام ندارد. فقط چند سخنرانی از او شنیده ام و با عقل و منطقِ خودم درباره ی مطالب بیان شده، فکر کردم و به نظرم آمد مطالبی که عنوان میکند جای تأمل بسیاری دارد. مخصوصا این سخنرانی که معرفی میکنم، نتیجه ی بسیار ارزشمند دارد. امیدوارم قدرِ شیعه بودنمان را بیشتر از پیش بدانیم.

لطفا روی لینک کلیک کنید:

رائفی پور – راز هستی