والا پیامدار، محـــمد (ص)

بسم الله النور
George B Sh Elham FB WWW.ElhamBanoo.Com-
جهان نیاز مبرم به وجود یک مرد با تفکر محمد دارد.

.
.
«جهان نیاز مبرم به وجود یک مرد با تفکر محمد دارد. مردم مذهبی قرون وسطی، بدلیل جهل و غرورشان، وی را بسیار تیره به تصویر کشیدند و او را دشمن مسیحیت میدانستند. ولی پس از مطالعه‌ی داستانِ این مرد، آن را شگفت انگیز و معجزه آسا یافتم و به این نتیجه رسیدم که او هرگز دشمن مسیحیت نبوده است، بلکه او را باید منجیِ بشریت نامید.به نظر من، اگر امروز حاکمیت جهان را به او می‎دادند، او میتوانست همه مشکلات ما را حل کند و صلح و سعادت را تضمین و حفظ کند، چیزی که جهان مشتاق آن است.»
جرج برنارد شاو ( نمایشنامه نویس و منتقد ادبی – ایرلند)

پی نوشت:
وقتی یک غیر مسلمان با مطالعه درباره حضرت محمد(ص)، اینگونه شیفته‌ی شخصیت، تفکر و زندگی پیامبرِ مهربانیها می‌شود، چرا ما مسلمان زاده‌ها زمانی برای آشنایی با پیامبرمان اختصاص ندهیم؟ چرا ما کاری برای شناساندن پیامبرمان به دیگران انجام نمیدهیم؟ چطور میتوان خود را مسلمان بدانیم درحالیکه سعی نمیکنیم خصلتهای نبوی را در زندگیمان پررنگ کنیم؟
اگر الان غرب به خود اجازه می‌دهد دست به کارهای سخیفی درباره اعتقادات ما مسلمانان بزند، اگر جوانان غربی تصویر خوبی از مذهب ما ندارند، اگر برنامه های اسلام هراسی در جهان قدرت میگیرد، تنها بخاطرِ تبلیغات ضداسلامی در این کشورها نیست؛ ما هم کم کار کرده‎ایم.
به نظرِ من نامه رهبری، علاوه بر اینکه پیامی برای جوانانِ اروپا و آمریکای شمالی است، تلنگری برای جوانان مسلمان هم میتواند باشد. مخصوصا آنهایی که سرکرده های غرب برایشان مثل یک بت درآمده و فکر میکنند راه و روش آنها درست و بجاست. مخصوصا آنهایی که آرمان و مقاومت انقلابی و اسلامی را زیر سوال میبرند و معتقند که باید پیرو غربیها شد و هر چه آنها گفتند باید بگوییم چشم. بد نیست این افراد، سوالات مطرح شده در نامه رهبری را از خود بپرسند و به دنبال پاسخ باشند.
خیلی غم انگیز خواهد بود آن زمانی که امام زمان‌مان ظهور کنند، دور امام را جوانان تازه مسلمان گرفته باشند و ما مسلمان زاده‌ها از دور تماشاگر باشیم. بیایید دست به کار شویم.

ElhamFB WWW.ElhamBanoo.Com ILOVEMOHAMMAD pbuh

مطالب مرتبط:
پیامبر مهربانیها