رموز شادی ۱

بسم الله النور
2016-10-23-08-12-33
شادی برابر است با انجام کاری با عشق و علاقه

.
.
.

یکی از رموز شادی اینه که کاری رو که بهش علاقمندی رو انجام بدی. کاری که قبل از طلوع آفتاب شروع کنی و متوجه نشی چقدر زمان گذشته و تا به خودت میای میبینی اذان ظهر شده. این یعنی غرق شدن در کاری که عاشقانه انجامش میدی.
یکی دیگه از رموز شادی اینه که مهارتها و استعدادهاتو شناسایی کنی و پرورششون بدی. اگه این استعداد و مهارت مستلزم فعالیت جسمی حتی یکی از اعضای بدن هم باشه، بعد از اتمام کار یک خستگی شیرین وصف ناشدنی به انسان دست میده. همین خستگی شیرین خودش شادی آفرینه.
از رموز دیگه اینه که همه زندگیتو وقف اون کار مورد علاقه ات نکنی. به جنبه های دیگه زندگی و رشد فردیت هم فکر کنی و برای هرکدوم مرزبندی کنی. برنامه ریزی خیلی مهمه. برای اینکه از یک بعد زندگی نیوفتی و توی بعد دیگه آنقدر زیاد وارد نشی که دلزده ات کنه، باید برنامه ریزی کنی. یک برنامه ریزی بلند برای هدف و غایت نهایی. چندین برنامه ریزی کوتاه مدت بطور ماهانه، هفتگی و حتی روزانه. وقتی همه ی جنبه های زندگیتو پرورش بدی و توش رشد کنی، اعتماد بنفست هم بالا میره و این خودش شادی آفرینه ?

پ.ن: دوخت و دوز عروسکی رو دوست دارم و به صورت جدی شروع کردم و از طریق اینستگرام و تلگرام قراره برای فروش بزارم. ایده هایی که چندین ساله توی ذهنم پرورش دادم و الان فرصتی پیش اومده تا عملیشون کنم. خیلی از ایده های عروسک سازی رو که من ارائه دادم توسط خیلیهای دیگه گرفته شد و به نتیجه هم رسیدند. در حالیکه من خودم فقط مثل یک تئوری پرداز، فکرها و ایده هام رو در اختیهر دیگران قرار میدادم و خودم اون رو عملی نمیکردم چون واقعا فرصت و وقتش رو نداشتم. اما خوشحالم که دیگران از اون ایده های من استفاده کردند و این باعث شده احساس شادی رو در خودشون ببینن. چه اونهایی که اومدند و بهم گفتند و چه اونهایی که یواشکی این ایده ها رو در بین دیگران به اسم خودشون ثبت کردند. اینکه به هر دلیلی باعث شادی دیگری بشی هم شادی آفرینه.
خداروشکر بابت همه نعمتها